Ubytování, hotely, penziony - informace

Poradce při výběru nábytku

Při vybavování domácností je důležité brát zřetel na spoustu faktorů. Pokud bydlíte v osamocení, pak je to jednodušší, ale jakmile sdílíte domácnost s partnerem, tak musíte zkoordinovat vaše estetické cítění a dělat velké kompromisy. Při omezeném budgetu je to o to obtížnější.

Pokračovat ve čtení

Epoxidové nátěry na betonovou podlahu

Epoxidová pryskyřice je syntetický polymerní produkt. V netvrzené formě je tavitelná a rozpustná. Po vytvrzení se pryskyřice stává infuzní a nerozpustnou. Povlaky z epoxidové pryskyřice jsou vodotěsné a odolné proti vlhkosti. Vykazují odolnost vůči povětrnostním podmínkám a většině chemických látek a také schopnost vybíjet elektrostatické náboje. Epoxidová pryskyřice je sklovitá a mechanicky odolná, má také velmi dobrou přilnavost k různým substrátům. Epoxidové nátěry na beton jsou poměrně oblíbené řešení.

Pokračovat ve čtení

Montáž protipožárních dveří od konzultace po servis

Dnes se budeme zabývat požárem, ne však jeho příčinou ale spíše tím, jak se zachovat, pokud začne hořet. Takže si řekneme pár rad od ohlášení požáru a o tom, jak si chránit zdraví své a blízkých, když už oheň vypukne. Nejdůležitější je si uvědomit, že se nejedná pouze o plameny, které nás mohou usmrtit, ale také o velmi toxické zplodiny.

protipožární dveře Spedos

Pokračovat ve čtení

Aby se u vás hosté cítili jako doma

Poskytujete ve vašem bytě nebo domě krátkodobé ubytování, ale přijde vám, že se u vás vašim hostům moc nelíbí? Možná vám chybí pár důležitých věcí, které ubytování zpříjemňují. Co byste mohli vylepšit, aby se u vás lidem nejen líbilo, ale aby se také rádi vraceli?

Pokračovat ve čtení

S wellness pobyty k příjemnému odpočinku

Wellness pobyty

Krásné přírodní scenérie, odpočinek, klid, relaxační procedury, různé druhy masáží. Přesně tak bychom mohli charakterizovat wellness pobyty. Chcete-li se na wellness pobyt vydat, nabízí se vám hotel Kopanice, který je zasazen do malebné přírody. Součástí tohoto hotelu je právě wellness centrum, které je denně k dispozici. Co toto wellness centrum nabízí? Na to se podíváme v dnešním článku.

Pokračovat ve čtení

Bešeňová – místo pro aktivní dovolenou

ubytování Bešeňová

Slovenská obec Bešeňová je známá hlavně díky zdejšímu termálnímu parku, který vystupuje pod názvem Thermal Park Bešeňová. Jedná se o moderně se rozvíjející termální lázně, které jsou proslulé svou geotermální vodou s léčivými účinky. Ubytování Bešeňová nabízí v různých ubytovacích prostorech a je pouze na vás, jaký typ ubytování zvolíte a jak dlouho v této atraktivní oblasti zůstanete.

Pokračovat ve čtení