Ubytování, hotely, penziony - informace

Bešeňová – místo pro aktivní dovolenou

ubytování Bešeňová

Slovenská obec Bešeňová je známá hlavně díky zdejšímu termálnímu parku, který vystupuje pod názvem Thermal Park Bešeňová. Jedná se o moderně se rozvíjející termální lázně, které jsou proslulé svou geotermální vodou s léčivými účinky. Ubytování Bešeňová nabízí v různých ubytovacích prostorech a je pouze na vás, jaký typ ubytování zvolíte a jak dlouho v této atraktivní oblasti zůstanete.

V termálním parku spojíte relaxaci se zábavou. K dispozici máte osm venkovních bazénů s geotermální vodou, přičemž sedm z nich je v provozu po celý rok. V roce 2006 došlo k výstavbě vnitřního, zastřešeného komplexu s celoročním provozem s čirou vyhřívanou vodou ve třech bazénech. V roce 2009 bylo postaveno dalších pět venkovních bazénů s tobogany s čirou vyhřívanou vodou, které jsou v provozu během letní sezóny.

A co okolí?

Ale termální lázně nejsou jedinou turistickou atrakcí této obce. V okolí se nachází řada významných památek lidové architektury. Za zmínku stojí Vlkolínec, Muzeum Liptovské dědiny v Pribylině, romantické salaše a další. Všechny památky jsou zasazeny do prostředí hor. Také se zde nachází Liptovská Mara s nabídkou vodních sportů. Na své si přijdou díky přítomnosti hor i turisté a milovníci horské turistiky.

Pokud si zvolíte vhodné ubytování Bešeňová, zastřešíte tím ojedinělou atmosféru celé dovolené. Nemusíte jezdit stovky kilometrů daleko, protože i naše sousední země má co nabídnout.  

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit