Ubytování, hotely, penziony - informace

S wellness pobyty k příjemnému odpočinku

Wellness pobyty

Krásné přírodní scenérie, odpočinek, klid, relaxační procedury, různé druhy masáží. Přesně tak bychom mohli charakterizovat wellness pobyty. Chcete-li se na wellness pobyt vydat, nabízí se vám hotel Kopanice, který je zasazen do malebné přírody. Součástí tohoto hotelu je právě wellness centrum, které je denně k dispozici. Co toto wellness centrum nabízí? Na to se podíváme v dnešním článku.

Wellness pobyty si užijete se vším všudy

Věřte, že se máte na co těšit. Dominantou je relaxační bazén s vodou o teplotě 30 °C. Příjemnou vodní proceduru slibuje voda o teplotě 37 °C ve whirpoolu. Teplá voda zlepší prokrvení končetin a uvolní svalové napětí.

Pokud milujete přírodu, projděte se krajinou Bílých Karpat. Můžete panorama Bílých Karpat sledovat také z lehátek, které se nachází v relaxační zimní zahradě hotelu. Wellness centrum zahrnuje také saunu, která je nejen dobrou prevencí, ale také dobrou možností k otužování. A nechybí ani Kneippův chodník, který předchází bolestem hlavy a léčí syndrom studených nohou.

Wellness pobyty si můžete objednat buď na prodloužený víkend, nebo i na celý týden. Záleží pouze na vás, kolik času chcete věnovat sami sobě.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit