Ubytování, hotely, penziony - informace

S wellness pobyty k příjemnému odpočinku

Wellness pobyty

Krásné přírodní scenérie, odpočinek, klid, relaxační procedury, různé druhy masáží. Přesně tak bychom mohli charakterizovat wellness pobyty. Chcete-li se na wellness pobyt vydat, nabízí se vám hotel Kopanice, který je zasazen do malebné přírody. Součástí tohoto hotelu je právě wellness centrum, které je denně k dispozici. Co toto wellness centrum nabízí? Na to se podíváme v dnešním článku.

Pokračovat ve čtení

Najděte si ubytování Luhačovice

ubytování Luhačovice

Luhačovice patří k nejkrásnějším moravským městům. Jedná se o lázeňské město, které láká na svou bohatou historii a minerální prameny. Luhačovice jsou právě díky minerálním pramenům tolik proslulé. Pokud si najdete v Luhačovicích ubytování, můžete zde zůstat několik dní a užít si ojedinělou atmosféru. A co vás zde čeká?

Pokračovat ve čtení

Prodloužený víkend v Luhačovicích

penzion Luhačovice

Luhačovice jsou čtvrté největší lázně na českém území. Současně se jedná o nejvíce navštěvované lázně Moravy. Vznikly před více než 300 lety. Nabízí se vám hotel, apartmán i penzion Luhačovice. Je pouze na vás, kterou variantu ubytování zvolíte. A proč zůstat v Luhačovicích několik dní?

Pokračovat ve čtení

Bešeňová – místo pro aktivní dovolenou

ubytování Bešeňová

Slovenská obec Bešeňová je známá hlavně díky zdejšímu termálnímu parku, který vystupuje pod názvem Thermal Park Bešeňová. Jedná se o moderně se rozvíjející termální lázně, které jsou proslulé svou geotermální vodou s léčivými účinky. Ubytování Bešeňová nabízí v různých ubytovacích prostorech a je pouze na vás, jaký typ ubytování zvolíte a jak dlouho v této atraktivní oblasti zůstanete.

Pokračovat ve čtení

S dětmi na dovolenou? Zkuste Kroměříž

Plánujete odpočinkovou dovolenou s dětmi? Chcete něco klidného, v přírodě, máte rádi víno a památky? Pak jednoznačně doporučujeme zajet si do Kroměříže. Toto město nabízí spoustu kulturního vyžití, program zaměřený na děti a rozhodně se tam nudit nebudete. Na náměstí se každý rok od června do října otevírá zrcadlové bludiště. Z dětí se tak může stát dlouhý, široký nebo dlouhý jak široký. Další aktivity pro děti pořádá městská knihovna Kroměříž, kde děti mohou zažít třeba den trpaslíků, spaní v knihovně apod. A účastnit se může kdokoliv.

 

Pokračovat ve čtení

Z Prahy přímo do Kroměříže

Kroměříž je malebné město, které je známé také jako Hanácké Athény. Leží na řece Moravě a jeho chloubou je nádherné historické centrum, které je považováno za jednu z hlavních turistických atrakcí. Chcete-li v Kroměříži strávit několik dní a poznat toto moravské město a jeho okolí, budete hledat hotel Kroměříž. Nachází se zde spousta ubytovacích zařízeních, přičemž velké oblíbenosti se těší hotel Octárna.

Pokračovat ve čtení