Ubytování, hotely, penziony - informace

Prodloužený víkend v Luhačovicích

penzion Luhačovice

Luhačovice jsou čtvrté největší lázně na českém území. Současně se jedná o nejvíce navštěvované lázně Moravy. Vznikly před více než 300 lety. Nabízí se vám hotel, apartmán i penzion Luhačovice. Je pouze na vás, kterou variantu ubytování zvolíte. A proč zůstat v Luhačovicích několik dní?

Během jednoho dne nestihnete navštívit všechny turistické atrakce, které se zde nachází. Luhačovice můžete navštívit jakékoliv roční období a vždy se vám dostane relaxace a aktivní odpočinek. Milovníci kulturního a sportovního života také nepřijdou zkrátka. Luhačovice jsou krásné moravské lázně zasazené do údolí říčky Šťávnice. Hlavní dominantou jsou zdejší prameny, které jsou proslulé léčivými účinky.

S Luhačovicemi je spjato jméno Dušan Jurkovič. Jedná se o architekta, který zde navrhl řadu budov. Při navrhování těchto budov se inspiroval lidovou architekturou Valašska a Kysuce. Projdete se kolonádou, zhlédnete nádherné lázeňské vily a odpočinete si v rozlehlém parku.

Mezi nejznámější prameny, které můžete ochutnat, patří Vincentka, Aloiska a Ottovka. Tyto prameny se využívají také k léčebným procedurám.

Jak se provádí léčba v lázních?

Lázeňské procedury jsou poskytovány v balneoprovozech léčebných zařízení a hotelů. Prostory jsou vybaveny moderními přístroji, se kterými je možné provádět vodoléčebné a elektroléčebné procedury, inhalace, obklady a masáže. Na své si přijde každý.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit