Ubytování, hotely, penziony - informace

5 důvodů proč si koupit chytré hodinky nebo fitness náramek

Jste amatér fitness? Pokud chcete průběžně cvičit a kontrolovat svůj pokrok a sledovat reakce vašeho těla, možná budete potřebovat extrémně funkční fitness náramek nebo chytré hodinky. Přinášíme vám 5 důvodů, proč si je koupit. 

 

 

  1. 1. Mají mnoho funkcí

Fitness náramky a chytré hodinky pochází z řady „chytrých“ produktů. Jedná se o elektronické nástroje pro sledování fyzické aktivity uživatele, který ho nosí na zápěstí. Vzhledem ke vzhledu a malé velikosti je fitness náramek oblíbený zejména u žen. Muži si častěji volí funkčnější a mohutnější chytré hodinky. Hodinky nabízí nejen ukazatele času, ale také například barometr, krokoměr a mnoho dalšího. 

    1. Stačí je spárovat s chytrým telefonem

Aby chytré hodinky nebo fitness náramek fungovaly tak, jak bylo zamýšleno, mělo by být na zápěstí - přímo vedle těla – a v jeho blízkosti, jinak může být signál rušen. Zařízení mají vestavěné senzory, pomocí kterých čtou různé parametry těla a odešlou je do dříve spárovaného smartphonu, kde si můžete pohodlně přečíst výsledky. Po spárování s mobilem můžete navíc přijímat hovory, číst SMS zprávy a z modelů vybavených slotem na SIM můžete i pohodlně volat. 

    1. jsou vhodné pro dospělé i pro děti 

Fitness náramek je nástrojem nejen pro trénované sportovce s výbornou kondicí a vynikajícími výsledky. Toto je cenný gadget také pro lidi, kteří chtějí jen vykonávat fyzickou aktivitu. Pokud toužíte po hubnutí nebo chcete zlepšit funkci plic, bude to nepochybně fungovat. Můžete ho nosit i když je vaší hlavní činností dlouhé večerní procházky se psem nebo hraní s dítětem. To samé platí i o chytrých hodinkách. Některé modely jsou opatřeny GPS funkcí, budete tak vědět, zda je vaše dítě v bezpečí.

    1. Neztratíte přehled

Díky propojení s aplikací vašeho telefonu získáte přesný přehled o vašich aktivitách, ať už se jedná o spánek, pohyb nebo jídlo. Možná budete překvapeni, když zjistíte, jak dlouho vám trvá v noci usnout nebo jak málo se hýbete. 

    1. Pomůžou vám při hubnutí

Donutit se doma ke sportovním aktivitám a k hubnutí je těžké. Chytré hodinky a náramky však umí podpořit i v tomto. Prostřednictvím aplikace se můžete spojit s dalšími uživateli, ať už anonymními nebo přáteli, kteří používají stejný typ náramku a vzájemně si tak můžete porovnávat statistiky a povzbuzovat se k dalším výzvám. 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit