Ubytování, hotely, penziony - informace

Bešeňová – místo pro aktivní dovolenou

ubytování Bešeňová

Slovenská obec Bešeňová je známá hlavně díky zdejšímu termálnímu parku, který vystupuje pod názvem Thermal Park Bešeňová. Jedná se o moderně se rozvíjející termální lázně, které jsou proslulé svou geotermální vodou s léčivými účinky. Ubytování Bešeňová nabízí v různých ubytovacích prostorech a je pouze na vás, jaký typ ubytování zvolíte a jak dlouho v této atraktivní oblasti zůstanete.

Pokračovat ve čtení

S dětmi na dovolenou? Zkuste Kroměříž

Plánujete odpočinkovou dovolenou s dětmi? Chcete něco klidného, v přírodě, máte rádi víno a památky? Pak jednoznačně doporučujeme zajet si do Kroměříže. Toto město nabízí spoustu kulturního vyžití, program zaměřený na děti a rozhodně se tam nudit nebudete. Na náměstí se každý rok od června do října otevírá zrcadlové bludiště. Z dětí se tak může stát dlouhý, široký nebo dlouhý jak široký. Další aktivity pro děti pořádá městská knihovna Kroměříž, kde děti mohou zažít třeba den trpaslíků, spaní v knihovně apod. A účastnit se může kdokoliv.

Pokračovat ve čtení

Z Prahy přímo do Kroměříže

Kroměříž je malebné město, které je známé také jako Hanácké Athény. Leží na řece Moravě a jeho chloubou je nádherné historické centrum, které je považováno za jednu z hlavních turistických atrakcí. Chcete-li v Kroměříži strávit několik dní a poznat toto moravské město a jeho okolí, budete hledat hotel Kroměříž. Nachází se zde spousta ubytovacích zařízeních, přičemž velké oblíbenosti se těší hotel Octárna.

Pokračovat ve čtení

Lázně Luhačovice - ubytování

Hledáte resort, kde strávit své volné chvíle odpočinkem a zrelaxováním se? Chcete se nechat hýčkat? Ano, tak právě pro Vás jsou ideální Lázně Luhačovice. Stačí se objednat a vybrat si termín, který Vám sedne, poté si vybrat v široké nabídce léčebných procedur a zvolit ty, které Vám budou vyhovovat a maximálně si je užijete. Poté je dobré vyhledat ubytování Luhačovice, abyste měli po dobu Vašich relaxačních prázdnin, kde složit hlavu. Pokud chcete, tak můžete naplánovat Váš pobyt více aktivně a prozkoumat možnosti výletování v okolí Luhačovic. A teď už nezbývá nic jiného než posečkat a těšit se na báječný prožitek.

Navštivte odkaz Tomáše Bati - město Zlín

Zlín je krásné moravské město, které se rozprostírá v údolí řeky Dřevnice. Jeho bohatá historie po sobě zanechala řadu památek. Se Zlínem je neodmyslitelně spjatý Tomáš Baťa, který zde postavil celou řadu budov, které dodnes nesou jeho odkaz. Určitě stojí za to zůstat v této lokalitě několik dní, abyste navštívili i okolí Zlína, budete hledat vhodné ubytovani Zlin, které nabídne nejen příjemnou cenu, ale i moderní pokoje.

Pokračovat ve čtení

Sháníte byt či pronájem v Praze?

Chcete prodat byt v Praze anebo si naopak byt pronajmout? Nemáte dobré zkušenosti s realitními společnostmi? Trváte na pronájem bytu bez realitky? Pak využijte našich služeb rezidence Topolová, pronajmeme vám byt či garsoniéru bez realitky. Adaptujete svůj dům a nemáte v průběhu rekonstrukce kde bydlet? Žádný problém, rádi vás ubytujeme u nás. Provádíme pronájem bytů bez realitky a rovněž prodej bytů Praha. V případě vašeho zájmu vám zajistíme pronájem garsoniéry v Praze – v rezidenci Topolová. Výhodou je, že nemusíte platit několik nájmů předem. Prodej bytů Praha vám v rezidenci Topolová nabízí bydlení v klidném prostředí v zelené části Prahy 10.

Pokračovat ve čtení